O zdraví - MultiTrim - Rychlý a efektivní způsob hubnutí„Co mě udivovalo nejvíc bylo, že jsem měla stále spoustu energie“. Debbie zhubla 10 kilogramů za 6 týdnů díky programu číslo 3. S programem číslo 1 zhubla další 4 kilogramy za 3 dny.
Rychlý a efektivní způsob hubnutí
Klinicky testovaný: pět klinických testů potvrdilo bezpečnost a efektivnost redukčního programu
Jednoznačné výsledky: program důsledně podporuje úbytek hmotnosti (ztrátu tělesného tuku)
Zmenšení velikosti: ztráta centimetrů v pase, na bocích, na hrudi a na hýždích
Šetrný k uživatelům: uživatelé jsou schopni zredukovat příjem kalorií bez návalů hladu
Dodává energii: uživatelé uvádějí, že mají stále dostatek energie, aby mohli cvičit
Podporuje metabolismus: program funguje, protože napomáhá tělu spalovat tělesný tuk
Zlepšuje zdraví: program snižuje nadměrnou hladinu cholesterolu a triglyceridů
Používaný mnohými: více než 400 tisíc uživatelů tento redukční systém vyzkoušelo (od srpna 2011)
 
Pět způsobů jak zhubnout
Třídenní půst: Třídenní půst, pití tekutého koncentrátu postupně během dne, průměrný úbytek na hmotnosti je 2,5 kg za 3 dny.
500 kalorií denně: Méně namáhavá metoda povoluje 500 kalorií denně, přičemž pijete tekutý koncentrát 3x denně.
Náhrada dvou jídel: V našem prvním klinickém testu jsme studovali účinek náhrady dvou denních jídel za tekutý koncentrát (občas doplněný proteinovým práškem). Výsledkem byl úbytek hmotnosti v průměru 3,5 kg za týden.
Náhrada jednoho jídla a kontrola příjmu stravy: Požití tekutého koncentrátu místo jednoho jídla denně – obvykle snídaně – a kontrola příjmu stravy v době oběda a večeře způsobilo postupné a stabilní hubnutí. Vyhněte se vysoko kalorickým jídlům.
Nahraďte pouze jedno jídlo a poté jezte co chcete: Tento program, který je velmi jednoduchý na dodržování, způsobil asi 4 % úbytek hmotnosti za 4 týdny během našeho třetího klinického testu. Toto je rovněž skvělý program na udržení hmotnosti.
Obrana těla proti hubnutí je všeobecně známá. Člověk, který hubne, to většinou zpozoruje po několika dnech úspěšného hubnutí a úbytku na váze pomocí Multitrim programu. Tělo se pokouší udržet si svojí hmotnost. Multitrim systém pomáhá tuto obranu těla překonat – klíčem k úspěchu je pokračovat s programem navzdory dnům, kdy tělo odolává, dokud nedosáhnete vaší cílové váhy.
 
Gabriel zhubnul 14 kg za 12 týdnů podle programu číslo 4. Dietu ukončil před dvěma lety a od té doby si váhu udržuje díky programu číslo 5: „Požívám tekutý koncentrát místo snídaně a víc jíst ráno nepotřebuji, protože vůbec hlad necítím. Zbytek dne jím, co chci, dokonce i zmrzlinu. Změnilo mi to život!“
 
TEKUTÝ KONCENTRÁT - je klíčový produkt tohoto programu. Obsahuje rostlinnou vlákninu a také čerstvý kaktus Nopál, botanické extrakty, aminokyseliny, vitamíny a minerály.
 
Klinické studie potvrzují účinnost a bezpečnost
Lékařské výzkumy potvrdily bezpečnost a účinnost Multitrim programu v pěti klinických testech.
 
Klinický test 1
Účelem prvního lékařského testu bylo určit, zda používání Multitrim-u místo snídaní, spolu s omezením v dalších dvou denních jídlech, způsobí bezpečné a účinné výsledky pouze po jednom týdnu. Průměrné výsledky byly následující:
Úbytek hmotnosti: 3,5 kg
Úbytek tělesného tuku: 3,02 %
Zmenšení obvodu pasu: 5,9 cm
Zmenšení obvodu boků: 7,11 cm
Zmenšení obvodu hrudníku: 4,9 cm
Zmenšení obvodu břicha: 6,22 cm
Snížení cukru v krvi: 3,17 mg/dL **
Celkový úbytek cholesterolu: 5 mg/dL
Snížení triglyceridů: 22,31 mg/dL
REF: „Efekty krátkodobého programu výživového koncentrátu na úpravu hmotnosti, tukovou tkáň, cholesterol a triglyceridy u dospělých s nadváhou“. Michael J. Gonzalez, Jorge R. Miranda-Massari, Carlos M. Ricart, Heidi Ortega, Sasha M. Munaz Alers. InBio Lekársky Projekt, Univerzita Puerto Ricco, Fakulta lékařské vědy, Škola veřejného zdraví a farmaceutiky.
 
Klinický test 2
Druhá studie byla zaměřená na pozorování, zda člověk, který chce zhubnout, může klidně užívat Multitrim výživový koncentrát i dlouhodobě (4 týdny) bez vedlejších účinků jako například pocit únavy nebo pocity hladu. Omezení stravy nebylo až tak přísné jako v předcházejícím testu. Jedno jídlo denně bylo nahrazené výživovým koncentrátem:
Úbytek hmotnosti: 3,4 kg
Zmenšení obvodu pasu: 7 cm
Zmenšení obvodu boků: 5,9 cm
Zmenšení obvodu hrudníku: 6,5 cm
Pozorováním tohoto testu bylo, že čím je váha člověka na začátku hubnutí vyšší, tím více tento člověk zhubnul. Někteří obézní účastníci testu zhubli více než 10 kg v průběhu 4 týdnů.
REF: „Hubnoucí účinek tekutého výživového koncentrátu: Krátký vědecký test.“ Anatoly G. Antoshechkin, Genext Research, Inc., Largo, Florida
 
Klinický test 3
Třetí test pozoroval, zda by výživový koncentrát mohl zlepšit metabolismus lipidů (tuků) a to hned na začátku hubnutí při nadváze. Snídaně byly nahrazeny výživovým koncentrátem, jiné stravovací omezení tento test neměl. Průměrné výsledky byly následující:
Úbytek hmotnosti: 4 % (2.6 kg)
Zmenšení obvodu pasu: 5,4 % (4,44 cm)
Zmenšení obvodu hýždí: 2,6 % (2,39 cm)
Zmenšení obvodu stehen: 3,2 % (3 cm)
Snížení krevního tlaku: 1,6 %
Celkový úbytek cholesterolu: 4,7 %
Snížení LDL cholesterolu: 2,0 %
Snížení cukru v krvi: 12,1 %
Snížení triglyceridů: 29,5 %
Snížení inzulínu: 12,6 %
Snížení aktivity SGOT jaterních enzymů: 1,4 %
Snížení aktivity SGPT jaterních enzymů: 3,3 %
REF: „Vliv tekutého výživového koncentrátu na parametry metabolismu lipidů u lidí s mírnou nadváhou“ Anatoly G. Antoshechkin, Genext Research, Inc., Largo, Florida.
 
Klinický test 3
Čtvrtý klinický test studoval výsledky hubnutí a přínosy pro zdraví účastníků testu po dobu šesti týdnů. Tento test začal třídenním očistným programem, v průběhu kterého účastníci užívali pouze výživový koncentrát během celého dne. Dalších pět a půl týdne užívali koncentrát jako náhradu jednoho jídla denně. Průměrné výsledky byly následující:
Úbytek hmotnosti: 13 kg
Úbytek tělesného tuku: 6,7 %
Snížení cholesterolu: 20,6 mg/dL
Snížení triglyceridů: 18,3 mg/dL
Navíc u pacientů s vysokými jaterními enzymy (SGOT a SGPT) se hladina těchto enzymů během testu upravila do normálu.
REF: „Efekty 6-týdenního programu úpravy hmotnosti s použitím nefarmaceutického výživového doplňku na redukci hmotnosti, úroveň celkové tělesné energie, cholesterolu, triglyceridů, tukové tkáně a jaterních enzymů obézních dospělých jedinců“ Gerald W. Lane, Institut pro výzkum metabolismu, Columbus, Ohio.
 
Klinický test 5
Krátký klinický test, který trval 15 dní, během kterého účastníci používali nový Multitrim proteinový koktejl jako náhradu jednoho jídla v kombinaci s dietou, kde jsme zredukovali příjem kalorií na 1400 denně, měl následující průměrné výsledky:
Úbytek hmotnosti: 3,2 kg
Zmenšení obvodu pasu: 5,6 cm
Zmenšení obvodu boků: 3,3 cm
Většina účastníků programu potvrdila, že tento program byl velmi jednoduchý na zvládnutí.
REF: „Vliv práškového výživového koncentrátu na jedince s nadváhou“ Gerardo López Pina, Ředitel lékařů, CMCEU, Mexico City, Mexico.
 
Zpráva klinického pozorování
Klinické pozorovací testy s třinácti účastníky ukázaly, že z třinácti účastníků s dvanácti účastníkům normalizovala hladina jaterních enzymů (SGPT a SGOT enzymy) již po 2 týdnech používání výživového koncentrátu*. Těchto dvanáct jednotlivců taktéž dosáhlo značného úbytku hmotnosti v průběhu dvou týdnů (4,5 kg - 6,8 kg).
 
Pozorování výzkumu a komentáře
* Náhrada jednoho jídla výživovým koncentrovaným proteinovým koktejlem snižuje příjem kalorií, což spouští spalování tuků, obzvlášť pokud denně cvičíte.
* Specifické složky v koncentrátu přímo ovlivňují chuť k jídlu.
* Některé rostlinné směsi v tekutém koncentrátu bezpečně mění chování genů, které jsou zodpovědné za metabolismus lipidů (tuků).
* Snížení aktivity jaterních enzymů SGOT a SGPT indikuje, že tekutý koncentrát má systematický čistící a detoxikační efekt. Je všeobecně známé, že tělo si může udržovat tuk na ukládání toxinů v těle.
 
**1 milligram / dL = 0.01 kg / m3
 
Přípravek Multitrim Liquid GOLD naleznete v naší nabídce.
článek MultiTrim - Rychlý a efektivní způsob hubnutí najdete na celostnimedicina.cz