O zdraví - Krása a zdraví, které přichází z mořeMilé dámy, víme, jak je pro vás důležité dobře vypadat. Cítit se skvěle. Být sama se sebou spokojená. Víme, jak je pro vás důležité, aby měla vaše pleť mladistvý a zářivý vzhled, aby byla vaše pokožka správně hydratovaná, pružná a zbavená drobných vrásek, a aby byly vaše nehty a vlasy pevné a nelámaly se...
 
To jsou hlavní důvody, kvůli kterým jsme pro vás připravili novinku - Biomedix Collagen 5000mg. Jedná se o hydrolyzovaný kolagenní peptid té nejvyšší kvality, který je vyrobený z ryb, pocházejících z ekologicky a kříšťálově čistých lovišť Severního Atlantiku.
 
Tento hydrolyzovaný kolagenní peptid jsme naporcovali do sáčků, přičemž v každém sáčku najdete přesně 5.000mg tohoto originálního a jedinečného mořského kolagenu. Mimochodem, je to o 40% větší denní dávka, než u běžných produktů na trhu. A když už jsme u těch výhod - sáčků v krabičce najdete rovných 32, takže nemusíte mít strach z toho, co budete dělat v měsíci, který ma 31 dní.
 
 
Co tedy udělat pro to, aby Vaše pleť zářila krásou a mladistvým vzhledem?
 
Stačí maličkost. Prostě si každý den smícháte sáček Biomedix Collagenu 5000mg s nápojem, vypijete ho a každé další ráno se budete probouzet s pocitem větší pohody. První výsledky na sobě ucítíte již po několika dnech pravidelného užívání. To je fakt ověřený ženami, které Biomedix Collagen zkoušely jako první.
 
Po měsíci užívání Biomedix Collagenu nejčastěji ženy uváděli následující:
pokožka byla lépe a více hydratovaná
viditelně se zvýšila pružnost pokožky
viditelně se vyhlazovaly drobné vrásky
docházelo k zesvětlování pigmentových skvrn
zmenšila se celulitida
výrazně se regenerovaly nehty a vlasy a zlepšila se celkově jejich kvalita
zlepšilo se hojení pokožky při poraněních a popáleninách
a navíc - zlepšil se stav pohybového aparátu
 
Co dodat závěrem? Snad jen to, že, zdraví a krása skutečně přicházejí z moře. A v tomto případě se jmenují Biomedix Collagen 5000mg.
článek Krása a zdraví, které přichází z moře najdete na celostnimedicina.cz