O zdraví - Colon Cleanser - očista tlustého střevaVšichni jsme den, co den vystavováni tisícům toxinů a chemických látek, ať už v práci, nebo doma. Vdechujeme je, přijímáme ve vodě, spolu s jídlem, stejně tak i při užívání léků. Jíme více polotovarů a rafinovaného cukru než kdykoliv předtím, nemluvě o tom, že svému tělu ubližujeme užíváním různých utlumujících léků a sedativ. Z pohledu zdraví je nevyhnutelné vyčistit tělo důkladně.
Jsme uvnitř těla čistí?
Staráme se o vnějšek: sprchujeme se, čistíme si zuby a pravidelně si umýváme vlasy. Ale umýváme se i zevnitř? V tomto moderním toxickém světě se stává jasným faktem, že tlusté střevo (odpadový systém našeho těla - naše "žumpa"), játra a další orgány v těle také vyžadují pravidelnou očistu.
 
Pohyb ve střevech je základem našeho zdraví. Měli bychom mít denně alespoň jeden takový pohyb ve střevech, abychom pomohli našemu tělu očistit se. Pokud to tak není, stáváme se náchylní k nemocem. Všechen rafinovaný cukr, bílá mouka, hormony či antibiotiky napuštěné maso, které běžně přijímáme, našemu tělu ubližují. Rakovina tlustého střeva je jednou z nejčastějších příčin úmrtí na rakovinu v USA. Proto je třeba veškeré usazeniny a toxiny z těla odstranit a zde musíme začít s očistou trávicího traktu.
 
Jedním z nejčastějších zažívacích problémů, které lidé v dnešní době mají, je zácpa. Pokud máme systém zacpaný, je to proto, neboť čas na odvádění zbytků toxinů z těla je krátký. Čím je „přenosný čas“ delší, tím jsou i toxické zbytky v kontaktu se střevy po delší dobu, a to jim umožňuje se kazit a s velkou pravděpodobností se opět vstřebávat zpět do těla. Čím delší dobu je naše tělo vystavené kazícímu se jídlu v zažívacím traktu, tím větší máme pravděpodobnost onemocnět.
 
Očista tlustého střeva mu umožňuje opět se rehabilitovat a vrátit se tak ke správnému fungování. Většina lidí si není vědoma toho, že tlusté střevo nebylo navržené proto, aby v sobě po většinu času udržovalo potravu. Všechny zvířata v divočině si střídají období, kdy přijímají potravu a kdy ne. Právě období půstu umožňuje jejich zažívacímu traktu pauzu v trávení a tlusté střevo takovou pauzu potřebuje.
 
Ať už se snažíte zlepšit vaše zdraví obecně (neustálý boj s únavou, PMS - premenstruačním syndromem, boj s nadváhou, snaha o uvolnění zácpy, nadýmání, plynatost) a nebo doufáte v lepší trávení, snažíte se zbavit toxinů, parazitů nebo se chcete zbavit syndromu dráždivého střeva (IBS) a jeho zánětu - potom je to očista střeva, s čím je třeba začít.
 
Očista tlustého střeva jemně povzbudí váš systém k tomu, aby se sám zbavil toxinů, odpadu a parazitů, aby se zároveň vyladil. Podporuje léčbu v zažívacím ústrojí, které bylo zničené zácpou. Pomůže střevům opět dobře absorbovat tak potřebné vitamíny a minerály. Napomůže vám zlepšit dobu trávení, zrychlit zpracování potravin a vylučování, čímž můžete opět obnovit vaši energii. Pokud očistíte tlusté střevo, prospějete celému svému tělu.
 
Výhody očisty tlustého střeva
Úbytek váhy: Člověk může po dobu očisty tlustého střeva zhubnout.
Konec zácpy: Jedním z úžasných přínosů očisty tlustého střeva je to, že napomáhá vyřešit zácpu. K nepohodlí, které člověk zažívá, protože nemá pravidelný pohyb ve střevech, se přidává i mnoho chorob, včetně rakoviny tlustého střeva, hemoroidů a zánětů střev. Očista tlustého střeva napomáhá regenerovat trávicí trakt a napomáhá zvýšit zdravé střevní pohyby.
Odstranění parazitů: To, že máte parazity je o dost běžnější, než si myslíte, zvlášť u toxiny zanešeného střeva. Očista střeva napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí.
Snížení únavy: lidé si často stěžují, že se cítí unavení. Očista tlustého střeva napomáhá opět získat ztracenou energii.
Redukce plynatosti a nadýmání: Očista tlustého střeva napomáhá udržovat v rovnováze vaše střevní baktérie a zlepšit trávení. Tato kombinovaná činnost pomůže zredukovat nadýmání a plynatost.
Méně akné: poté, co si očistíte střeva, má akné tendenci se ztrácet.
Složení Colon Cleanser pro očistu tlustého střeva:
Kůra řešetláku počistivého (Rhamnus purshiana)
Kůra kočičího drápu (Uncaria tomentosa)
Zázvor lékařský (Zingiber officinale)
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare)
Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra)
Máta peprná (Mentha peperita)
Lopuch větší (Arctium lappa)
Brest červený (Ulmus rubra)
Přípravek Colon Cleanser naleznete v naší nabídce.
článek Colon Cleanser - očista tlustého střeva najdete na celostnimedicina.cz