O zdraví - Co vyjadřují alergieAlergie znamená pro mnoho lidí nepříjemné životní okamžiky. Co to vlastně je alergie, co nám naše tělo sděluje, proč alergii máme, jaké pochopení to od nás vyžaduje? A jak můžeme pomoci našemu organismu z hlediska fyziologického?
Co nám alergie vyjadřují a co je vhodné abychom pochopili, zpracovali, přijmuli, …
Alergie nás upozorňuje na vnitřní konflikt mezi vysokou agresí a naší citlivostí. Je to poznatelná manifestace války, přehnané reakce, útok na zakrytého nepřítele nebo i přítele (potravin), místo, aby se útočilo na nepřítele jako bakterie. Silná nevědomá, nevyžitá, nepoznaná, nahromaděná agrese, potlačená vitalita, potlačování toho, co vyvolává strach, strach z životní síly, vitality, mocenské hry, potlačování agresí.
 
Podívejme se ale hlouběji na to vše, jako na pojem, který obsahuje různé skupiny alergií, jak z hlediska tělesné úrovně, tak i alergenů.
 
Z hlediska lokalizace:
Plíce: jako orgán představují kontakt, komunikaci, svobodu, výměnu, ...
Kůže: je naše hranice, kontakt, dotyk, něžnost, cítění termické, …
Trávení: je zpracování a trávení našich dojmů, informací, přijímání a trávení vnějšího přínosu, zákonů přírody, potravin, …
 
Jaké alergeny, co znamenají
Květný pyl, semena trav: obava, strach z lásky, sexuality, plodnosti, pudů, ...
Zvířecí srst: strach z lásky s animálním (sexuálním) vztahem: například kočicí srst - mazlivost, mazlivá kočička, ale i falešný nevděk, … psí srst - štěkající, agresivní, hlídací, kousající (do lásky …)
Domácí prach: strach ze všeho špinavého
Potraviny: obecně vše, co je v potravinách špinavé, znečištěné, nebezpečné: výsledky pohlavního spojení muže a ženy… zakázaný lákavý plod, jahody, třešně, banán; lepek - lepivý, mazlavý, pojivý prvek; alkohol - opojně extatický, ztráta kontroly, uvolnění temných sil, odbourání zábran
Léky: nepříjemná chuť; nepozřít něco, co není čisté, …
 
Jak se s těmito příznaky vyrovnat, jak zpracovat tyto poznatky?
Je několik možností, jak zpracovat agrese:
Cvičit svou agresi v kontrolovaných konfrontačních cvičeních, naučit se transformovat agresivitu do aktivity, sportovat, abychom se naučili vhodně nasazovat naši agresivitu, naučit se reagovat, pochopit a naučit se vhodně prožívat svou sexualitu, vědomě čistit co je třeba, pracovat se svými stíny.
 
Pochopit, že negativní energie neexistuje. Můžeme naše vnitřní překážky odstranit pochopením, přijmutím a respektováním zákonů přírody, že to, co vnímáme za nepřítele nám ukazuje pouze, co je vhodné zpracovat v nás. Neutíkat před agresí, ale naučit se ji vhodné mutovat (jako judo, použít tu „nepřátelskou“ energii a mutovat ji do vhodné).
 
Pochopit, co je zloba a agrese. Ty pocházejí pouze z toho, že věci či události nejsou takové, jaké je chceme, nebo ostatní nedělají, co my chceme. A pochopit, že přání je ta vhodná cesta…. Přeloženo, energeticky, z hlediska fotonů: potřebuji používat nejen magnetickou ale i elektrickou vlnu.
 
Co se týká fyziologické podstaty: potřebujeme náš organismus posílit z hlediska obrany, posílit aktivitu imunity, pročistit. BIOLIGO ROZTOK 5 pomáhá přecitlivělému organismu k jeho vyrovnání se s vnějšími alergeny. Obsahuje měď, mangan, fosfor, síru, extrakty z černého rybízu a esenciální olej z jalovce.
článek Co vyjadřují alergie najdete na celostnimedicina.cz