O zdraví - Chcete mít svůj oblíbený a zdravý sypaný čaj stále při sobě?Pro ty z vás, kteří chtějí mít svůj oblíbený a zdravý sypaný čaj stále při sobě, přitom však preferují jednoduchou a snadnou přípravu, jsme připravili čaj v želatinových kapslích v příručním a praktickém balení, které se vejde i do malé kapsičky. Jedná se o Hannasaki Tropic a Jamasaki.
 
HANNASAKI ULTRASLIM Tropic
Obsahuje drcený červený čaj Pchu-er, ananas, mango a papáju. Zdravotní účinky červeného čaje jsou sice všeobecně známé, nicméně vyjmenujme alespoň ty nejdůležitější (povolené legislativou EU): pozitivně napomáhá při redukci váhy, kardiovaskulárních chorob, při diabetes, vysokém cholesterolu, arterioskleróze, oslabené imunitě, nachlazení, chřipce, onemocnění jater, pálení žáhy, problémech s pokožkou a tak dále.
Ananas obsahuje množství vitamínů, minerálních látek (například A, B, C, železo, vápník, draslík…) a enzymů. Nejdůležitějších z nich je enzym bromelin, který pozitivně působí na srdce a navíc ovlivňuje redukci váhy. Ananas má protizánětlivé účinky, ulevuje slinivce, odvodňuje (působí proti otokům) a rozpouští krevní sraženiny, což je důležitá prevence proti trombóze, infarktu i mozkové mrtvici. Dále působí při slunečním úžehu, trávicích i střevních potížích, zmírňuje bolesti a podporuje hojení ran.
Mango obsahuje vitamíny a minerály (A, C, B, E, betakaroten, draslík, fosfor, draslík, vápník), dále obsahuje též enzym podporující redukci váhy a detoxikaci, zvyšuje imunitu, působí při psychických problémech – podráždění, nervozitě, nespavosti a podobně. Zajišťuje zdraví kostí, pokožky i vlasů, má kladný vliv na zrak a funkci štítné žlázy.    
Papája podporuje růst a funkci svalů, udržuje zdravou kůži, nehty i vlasy, podporuje zacelování ran a hojení popálenin, podává se při proleženinách.
 
JAMASAKI
Obsahuje zelený čaj a jasmín. Všeobecně známé účinky zeleného čaje – zde ty nejdůležitější dle legislativy EU: má blahodárný účinky při infarktu, mozkový mrtvici, diabetesu, arteriosklerózy, alergii, onemocnění kůže, posílení imunity. Podporuje redukci váhy, pozitivně ovlivňuje celý trávicí systém.
Jasmín má navíc blahodárné účinky na nervovou soustavu (odbourává stres), zažívací potíže. Snižuje vysokou hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Má také protizánětlivé vlastnosti, používá se proti křečím a může mít i afrodiziakální účinky a v neposlední řadě podporuje redukci váhy a zdravou funkci střev.
 
Doporučujeme přípravky Jamasaki powder - zelený jasmínový a červený čaj 75 g a Hannasaki UltraSlim - Tropic - čajová směs 50 g
článek Chcete mít svůj oblíbený a zdravý sypaný čaj stále při sobě? najdete na celostnimedicina.cz